دوشنبه ۲۷ / ۰۱ / ۱۴۰۳ ساعت 19:14

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
منو اصلی

پیام مدیر کل امور عشایر خراسان جنوبی:
تقدیر ازحضور پرشور عشایر در راهیمایی ۲۲ بهمن

متن پیام تقدیر مدیرکل امور عشایر خراسان جنوبی به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام و صلوات بر محمد و آل محمد(ص) و درود بیکران بر روان پاک امام راحل و شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی

عشایر غیور و ولایت مدار استان پهناور خراسان جنوبی؛ خداقوت بر قدم های استوارتان، سربلند باد پرچم عزت و شرفتتان و درود پروردگار بر عزم راسخ و بصیرت بی همتایتان که همیشه و همه جا پشتیبان نظام و ولایت هستید.

این حرکت عظیم شما عشایر غیور، دارای پیام های متعددی برای سردمداران کفر جهانی به سرکردگی آمریکا و صهیونیست جنایتکار بود و با این حماسه بزرگ ثابت کردید که با وجود مشکلات فراوان، در دفاع از اسلام و ایران عزیز و مقابله با زیاده خواهی های استکبار، همیشه در تمامی صحنه ها حاضر بوده و در حفظ و صیانت از دستاوردها و ارزشهای نظام مقدس جمهوری اسلام کوتاهی نکرده و نخواهید کرد.

لذا بدینوسیله از حضور پرشور شما عشایر با بصیرت و انقلابی استان برای شرکت پرشور در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن و برنامه های گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر تقدیر و تشکر می نمایم و امیدوارم تحت رهبری ولی امر مسلمین حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله) تا رسیدن به اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران موفق و موید بوده و مشمول دعای خاص حضرت بقیه الله الاعظم (عج) قرار گیرید.

در پایان ضمن دعوت از شما عزیزان در انتخابات پیش رو امید آن داریم با حضور گسترده و پر شور در پاي صندوق هاي اخذ رای برگ زرين ديگری بر كتاب افتخارات عشایر خراسان جنوبی افزود شود. انشاءالله

محمد ابراهیم ابراهیمی
مدیرکل امور عشایر خراسان جنوبی


اشتراک گذاری
ارسال دیدگاه

English»