شنبه ۱۸ / ۰۵ / ۱۳۹۹ ساعت 19:00

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
منو اصلی
چهارشنبه ۰۹ مرداد

مدیر کل امور عشایر خراسان جنوبی انتقاد کرد:
ساز کم لطفی مسوولین نسبت به عشایر خراسان جنوبی

به گزارش روابط عمومی امور عشایر خراسان جنوبی، حسین حسین پور اظهار داشت: علی رغم پیگیری‌ها و ارزیابی‌های انجام شده متاسفانه مشاهده می‌شود برخی از مسوولین شهرستان‌ها نسبت به جامعه عشایری شهرستان کم لطفی کرده‌اند.

وی بیان کرد: یکی از اهداف امور عشایر ارائه خدمات پروژه‌های عمرانی در قالب آبرسانی سیار، مرمت ایلراه، گازرسانی، نفت رسانی، مرمت و بهسازی چشمه، چاه مالداری و… در شهرستان‌ها است که از محل اعتبارات شهرستانی تامین اعتبار می‌شود.

مدیرکل امور عشایر خراسان جنوبی ادامه داد: با توجه به برگزاری کمیته برنامه ریزی شهرستان‌ها، انتظار می‌رفت جامعه سختکوش و مولد عشایر که از برخی امکانات نسبت به جوامع شهری و روستایی محروم مانده‌اند، بیشتر مورد توجه قرار گیرند.

حسین پور ادامه داد: با توجه به جمعیت ۸۱ هزار نفری عشایر استان که ۱۳٫۲ درصد جمعیت استان را شامل می‌شوند، تقاضای پیگیری و همکاری تمامی دستگاه‌های اجرایی مرتبط با حوزه عشایری را داریم تا مشکلات این جامعه مولد رفع شود.

وی یادآور شد: با توجه به اینکه خدمات مستمر از جمله آبرسانی سیار (۴۰۰ مترمکعب در روز از فواصل ۲۰ تا ۱۰۰ کیلومتر)، مرمت ایلراه (بیش از شش هزار کیلومتر) و … نیازمند اعتبار و توجه ویژه است، از کمیته برنامه ریزی شهرستان‌ها تقاضای توجه و تجدیدنظر در حوزه عشایری را داریم.


اشتراک گذاری
ارسال دیدگاه

English»