پنج شنبه ۱۶ / ۰۵ / ۱۳۹۹ ساعت 7:48

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
منو اصلی
دوشنبه ۰۹ اردیبهشت

مدیر کل امور عشایر خراسان جنوبی
تهیه و نصب پکیج برق خورشیدی و خرید مخزن ذخیره آب، بهسازی و مرمت چاه های مالداری از محل مالیات بر ارزش افزوده

 به گزارش روابط عمومی امور عشایر خراسان جنوبی، رئیس سازمان امور عشایر ایران به همراه مدیرعامل صندوق توسعه کشاورزی عشایری، و مدیرکل امور عشایر خراسان جنوبی، فرماندار و بخشدار مرکزی نهبندان از مناطق عشایری شهرستان نهبندان بازدید کردند.

کرمعلی قندالی در منطقه عشایری رودگیشه  در دیدار با عشایر در سخنانی گفت: در صورت اخذ مجوز برای چاه آب شرب، تامین اعتبار آن در دستور کار قرار خواهد گرفت.

وی ادامه داد: با توجه به پراکندگی مناطق عشایری در شهرستان نهبندان و نیاز به دستگاه گریدر جهت تسطیح ایلراه ها و تانکر کششی، تسهیلات جهت خرید ماشین آلات در اختیار شرکت تعاونی عشایری استان قرار خواهد گرفت.

رئیس سازمان امور عشایر ایران افزود: با توجه به مطالعات انجام شده جهت ایجاد دو مجتمع آبرسانی به محلات عشایری مرزی شهرستان  تامین اعتبار پروژه های مذکور از محل اعتبارات ملی پیگیری خواهد شد.

رئیس سازمان امور عشایر ایران همچنین در بازدید از محله عشایری گرم تمام ده، خواستار نصب توربین بادی در این منطقه شد و قول مساعد تهیه پک آموزشی جهت دانش آموزان عشایری منطقه را داد.

قندالی ادامه داد: بیمه اجتماعی و بیمه دام عشایر شهرستان نهبندان پیشرفت خوبی داشته که در خصوص بیمه دام جزء رتبه های برتر در کشور می باشد.

بر اساس این گزارش، در این بازدید مدیرکل امور عشایر خراسان جنوبی نیز در سخنانی خواستار توجه ویژه به عشایر منطقه از محل منابع مالیات بر ارزش افزوده شد.

حسین حسین پور افزود: تاکنون در شهرستان نهبندان از محل مالیات بر ارزش افزوده پروژه های خوبی اجرا  شده که از جمله می توان به  تهیه و نصب پکیج برق خورشیدی و خرید مخزن ذخیره آب، بهسازی و مرمت چاه های مالداری اشاره کرد.


اشتراک گذاری
ارسال دیدگاه

English»